31 січня минула сьома річниця з Дня загибелі воїна - атовця Михайла Григоришина !

Дата: 31.01.2022 14:27

31 січня минає сьома річниця з Дня загибелі воїна - атовця Михайла Григоришина !

Григоришин Михайло народився 28 квітня 1990 року в селі Панівці Борщівського району, Тернопільської області. Був старанним учнем – відмінником у школі, студентом вузу, солдатом-десантником строкової служби, щирим другом, помічником для батька, піклувальником для матері, старшим братом для сестрички, надією для бабусі, гордістю великої родини.

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Це лише символ поваги і вдячності від тих, за кого він віддав своє життя. 21 листопада 2015 року в центрі с.Панівці Борщівського району відкрито пам’ятну дошку на честь Героя України Михайла Григоришина !

Вічна пам,ять Героям! І Вічна Слава !