Привітання зі світлим святом Христового Воскресіння!!!

Дата: 22.04.2022 17:37

Вітаю вас зі світлим святом Христового Воскресіння!!!

Великдень – це свято, яке уособлює головні людські цінності  - перемогу добра над злом, утвердження світлих ідеалів, прощення та здатність до самопожертви. І кожен знаходить у цьому святі особливий для себе зміст.     Благодатна звістка про світле Воскресіння вкотре утверджує нашу віру в справедливість, неминучу перемогу людства над усіма викликами долі, спонукає нас до милосердя. У це світле  свято Пасхи хочу побажати кожній родині миру, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай  Христове Воскресіння умиротворить  кожну домівку величним духом єднання та сповнить ваші серця радістю, надією та  світлом.

Божого благословення, здоров'я та радості вашим рідним, мирного неба. Поділімося великодньою  радістю з ближнім, молитовними думками  та душевною сердечністю огорнімо наше славне воїнство, забудьмо про суперечності. Закликаю  показати нашим гостям багатство наших традицій. Смачної паски  та крашанки!

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

Селищний голова                                        Володимир БОДНАРЧУК