День пам'яті та примирення!!!

Дата: 08.05.2022 10:45

8 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Вона дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів людських життів, у тому числі наших співвітчизників. Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати  народ йшов до перемоги над злом. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, котрі у жорстокій битві виборювали нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму та більшовизму. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть глибока пам'ять і щира повага до тих, хто був свідком війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, непохитної віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями ратної слави  дідів та батьків. У пам’яті нинішнього  покоління збережуться імена нових героїв, назви міст невиданого спротиву, дати  національно визвольних операцій. Помолімося за душі полеглих, які з небесної високості  продовжують разом з нами боронити Україну.