Привітання з Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 09:01

Шановні працівники Національної поліції України!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні, в цей нелегкий для України час, ви гідно виконуєте свій службовий обов’язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, підтримуєте воїнів та слідкуєте за безпекою. З крупиць добра, сміливих вчинків, героїчних подвигів, жертвуючи власним життям, українська поліція в умовах бурхливого сьогодення підтримує свій авторитет та довіру. Тож нехай ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю.

Щиро бажаю успіхів, натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої вільної Держави! Дякую за патріотизм, активну громадянську позицію та за те, що підтримуєте правопорядок в умовах воєнного стану. Крокуймо спільно до перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

селищний голова                                                    Володимир Боднарчук