З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!

Дата: 01.09.2022 09:08

З новим навчальним роком, який Україна розпочинає у воєнний час. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України. Звуки дзвоника покличуть за парти першокласників, які відкриватимуть для себе Країну знань.  У цьому році  до малинових звуків дзвоника додається трепет тривоги – адже в Україні триває війна. Тож маємо бути обачними, серйозно та відповідально ставитися до розпоряджень та вимог педагогів, особливо під час повітряної тривоги. З особливим хвилюванням увійдуть у шкільні класи учні випускних класів, яким  потрібні неабиякі сили та наполегливість – адже їх попереду очікують тестові випробування, вибір життєвого шляху.

Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта. Свої двері відкриють школи, які поведуть у неймовірно цікавий світ знань. Всім бажаємо витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. Ми всі зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим.

Вітаємо всіх, з новим навчальним роком!