Привітання з Днем Вчителя!!!

Дата: 02.10.2022 08:01

«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди»

Вітаємо з Всесвітнім днем вчителя! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо Вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння.

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся мудрим і добрим, тямовитим і обізнаним, цікавим і чудовим учителем, на життєвій дорозі якого горять вогні удачі, щастя і любові.

З Днем Вчителя!!!