ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ!!!

Дата: 04.10.2022 18:10

На жаль, наш Борщівський край втратив ще одного патріота і  свого захисника,  жителя  села  Михайлівка нашої громади. З далекої Херсонщини надійшла сумна звістка про загибель солдата МОЗГОВОГО Івана Павловича 24.01.1984 року народження. Наш захисник  потрапив під артилерійський вогонь та отримав поранення несумісні з життям.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату, а добрі людські слова розрадять і підтримають.  Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Зустріч відбудеться при в'їзді у смт. Мельниця-Подільська біля каплички орієнтовно 5 жовтня о 09:45год. Похорон відбудеться 6 жовтня о 11:00год.

Прохання не бути байдужими і віддати шану  загиблому герою.

Вічна пам’ять Захиснику України!

Героям слава!

Герої не вмирають…