День захисників та захисниць України!!!

Дата: 14.10.2022 09:12

14 жовтня Україна відзначає відразу чотири славетних свята – День захисників та захисниць України , День Українського козацтва Покрови Пресвятої Богородиці та День створення УПА.

Ці історичні дати нерозривно поєднані, а також символізують істинний зв’язок поколінь і давню історичну спадщину. Вони є уособленням відваги й героїзму українського народу.

Сьогодні ж ми маємо віддавати шану тим, хто за майбутнє нашої країни ризикує життям, залишаючи своїх рідних та близьких. Захоплюємось хоробрістю і незламністю сучасних героїв – захисників рідної землі! Низько схиляємо голови перед тими, хто поліг за нашу незалежність… Пам’ятаємо та ніколи не забудемо…

Сьогодні під Покровом Пресвятої Богородиці ми разом будуємо Українську державу та щиро віримо, що з Божою допомогою здобудемо перемогу. Під обороною та захистом наших Збройних Сил, українці залишаються у власних домівках, трудяться на своїй землі… У цей день вимолюємо у Пресвятої Богородиці заступництва та опіки для наших бійців, перемоги й миру для України!

Слава Героям!