УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Дата: 25.10.2022 15:04

Відповідно до Рішенням Ради оборони Тернопільської області від 20.10.2022 р. №98 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області»

1.Громадянам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам на території громади забезпечити вимкнення вуличного освітлення , освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, сітілайтів, банерів, вітрин тощо у темну пору доби.

Суб’єктам господарювання усіх форм власності на території громади забезпечити вимкнення усього електроустаткування а адміністративних та виробничих приміщеннях у темну пору доби (за винятком холодильного/морозильного обладнання, але максимально скоротивши його використання).

2. Заборонено самостійно знешкоджувати виявлені ворожі БПЛА(дрони-камікадзе тощо) за допомогою будь яких засобів. При виявленні згаданих БПЛА невідкладно повідомляти на лінію «102».