З Днем Збройних сил України!!!

Дата: 06.12.2022 09:42

З Днем Збройних сил України

Зазвичай у цей день проводяться паради і виставки військової техніки в різних містах, але в цьому році таких заходів, зрозуміло, не буде. Натомість наші захисники покажуть свою майстерність на фронті. Завдяки Вам, дорогі захисники України, твориться нова історія держави, її армії. 286 днів триває безприкладна боротьба українців із підступним, жорстоким та брехливим ворогом. Низький уклін усім,  хто боронить рубежі нашої держави, вічна пам’ять тим, хто власне життя віддав за свободу країни. Пишаємося нашими земляками, котрі є прикладом патріотизму та мужності.

Українці згуртувалися і довели світові, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Шановні військовослужбовці, захисники України, ветерани, усі причетні до Збройних сил  держави! Сердечно вітаємо зі святом, бажаємо богатирського здоров’я, козацької витримки та вправності, удачі, родинного щастя, швидкої перемоги.

Слава Україні! Слава нашим захисникам та захисницям!