З Днем місцевого самоврядування!!!!

Дата: 07.12.2022 09:34

З Днем місцевого самоврядування!
       Сьогодні вітаємо всіх, хто працює з людьми і для людей, хто робить усе можливе для того, щоб наші мешканці жили краще. Завдяки професійній праці кожного, нині можемо пишатися власними здобутками і досягненнями.
Сьогодні до наших обов’язків додались нові, адже в країні триває жорстока війна. Дякуємо працівникам сільської ради, старостам і депутатам за вашу працю і велику відповідальність.
          Висловлюємо подяку всім представникам місцевого самоврядування – депутатам, членам виконавчого комітету, старостам, працівникам апарату селищної ради, наполегливість задля  розвитку і зміцнення нашої території.
         Бажаємо усім Вам миру, міцного здоров’я, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення у громаді, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам  громадян сіл та селища. Зміцнюймо Україну разом!
          З Днем місцевого самоврядування, шановні земляки!