З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2022 09:27

З Днем Святого Миколая!
             Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх. Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.
               Бажаємо всім  доброго здоров’я та Божого благословення особливо нашим воїна які борються за нашу свободу . Нехай лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!