ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ!

Дата: 18.02.2023 08:15

Ще одна сумна звістка Наш край втратив ще одного патріота і  свого захисника,  жителя  с.Дністрове нашої громади . Командир інженерно-саперного взводу однієї із бойових бригад,  лейтенант  ІВАНІЦЬКИЙ Іван Васильович, 1992 р.н.,  виявивши стійкість і мужність 16 лютого 2023 року помер за рідну Україну.
              Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату, а добрі людські слова розрадять і підтримають.  Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Зустріч відбудеться 19 лютого при в'їзді у смт. Мельниця-Подільська біля каплички орієнтовно  о 10:00год.  Похорон відбудеться 20 лютого о 12:00год.
    Прохання не бути байдужими і віддати шану  загиблому герою.

Вічна пам’ять Захиснику України!
           Героям слава!