ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ!!!

Дата: 21.02.2023 16:33

З глибоким сумом повідомляємо, що жорстока війна з російськими окупантами забрала ще одне життя захисника-патріота нашої громати жителя  села Панівці.

20 лютого 2023 року поблизу н.п. Мала Токмачка загинув водій обслуги мінометного взводу однієї з бойових військових частин, солдат Сержант Михайло Русланович 2002 року народження.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який виявивши стійкість та мужність у бою за Україну віддав власне життя.

Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату, а добрі людські слова розрадять і підтримають.  Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Зустріч відбудеться 22 лютого при в'їзді у смт. Мельниця-Подільська біля каплички орієнтовно  о 10:00год. Похорон відбудеться 24 лютого о 10:00год.
    Прохання не бути байдужими і віддати шану  загиблому герою.

Вічна пам’ять Захиснику України!
           Героям слава!