Вшановувала пам’ять Тараса Шевченка!!!

Дата: 10.03.2023 11:30

Сьогодні Мельнице-Подільська громада  вшановувала пам’ять Тараса Шевченка. У центрі селища біля пам’ятника Великого Кобзаря, до підніжжя поета покладено квіти. Мрії, біль і тривоги великого митця – це безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря!

Україна зранена. Жорстока троща триває на багатьох напрямах, але ми не здаємося, завдяки вам, Герої ХХІ століття, патріотам України.  Віримо усе буде – Україна. Молімося на неї, молімося за неї, за її оборонців, за її світле майбутнє. Опановуймо мудрість   глибинної поезії Тараса Григоровича, який назвав і наших ворогів,  і наших друзів.  У ці  Шевченкові дні ми не забули про Тебе, Тарасе.