На фронті загинув колишній народний депутат Олег Барна!

Дата: 19.04.2023 19:58

Колишній народний депутат України Олег Барна віддав своє життя, захищаючи Україну від окупантів. Про це повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський. За попередніми даними, Олег Барна загинув 17 квітня.

Олег Барна народився у селі Нагірянка на Тернопільщині. Він закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. був народним депутатом восьмого скликання від Блоку Петра Порошенка.

Був активним учасником Євромайдану. Отримав поранення в голову та вибите праве плече внаслідок протистоянь 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку. У липні 2014 року добровольцем пішов у ЗСУ в зону АТО, боєць 128-мої окремої гірсько-піхотної бригади, командир мінометного розрахунку (псевдо «Дядько Олег»).

На фронт він вирушив ще у лютому минулого року – на наступний день після початку повномасштабного вторгнення його було зараховано на посаду командира гранатометного відділення.