З днем Рятівника!!!

Дата: 17.09.2023 09:51

Герої без зброї!  Чи просто – рятувальники! Вітаємо Вас з  професійним святом.

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Кожен ваш тривожний виїзд у цей нелегкий для держави час – це випробування сили духу і професіоналізму.  Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: в диму і вогні пожеж, в епіцентрі природних стихій.

Дякуємо нашим рятівникам за безстрашність та велике хоробре серце, мирного неба Вам , щастя, здоров'я, добра, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей! Спасибі вам за вірність обов’язку та постійну готовність до боротьби з незваним лихом.