ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 04.02.2024 20:18

З глибоким сумом повідомляємо, що кровопролитна війна з російськими окупантами забрала ще одне життя захисника-патріота, жителя смт.Мельниця-Подільська нашої громади БАБІЯ Дмитра Дмитровича, 1989 року народження.

2 лютого 2024 року відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув житель смт Мельниця-Подільська солдат БАБІЙ Дмитро Дмитрович.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. У цю гірку мить поділяємо горе рідних Дмитра Дмитровича та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Зустріч відбудеться 06 лютого при в'їзді у смт.Мельниця-Подільська біля каплички орієнтовно 10:00год.

Чин похорон відбудеться 07 лютого  11:00год смт.Мельниця-Подільська.

Вічна пам’ять і Царство Небесне.