ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 04.10.2024 22:37

З глибоким сумом повідомляємо, що 02 жовтня 2024 року відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, внаслідок артилерійського обстрілу противника поблизу н.п. Глушківка Харківської області загинув головний сержант ІВАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 1990 року народження, житель с. Дністрове Мельнице-Подільської територіальної громади.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Зустріч відбудеться 09 жовтня  при в'їзді у с. Окопи  орієнтовно 10:00год.

Чин похорону відбудеться 09 жовтня 12:00год с.Дністрове. Збір біля Мельнице-Подільської селищної ради о 11:00год.

Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!