Мельнице-Подільська громада
Тернопільська область, Чортківський район

29 серпня – День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2025 19:35
Кількість переглядів: 177

Фото без опису 

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

    29 серпня 2014 року – день, коли під Іловайськом відбулися трагічні події, що стали символом жорстокості  ворога та незламності українських воїнів в сучасній російсько-українській  війні. Саме цей день  Є днем глибокої скорботи і єдності для жителів Мельнице-Подільської громади. Днем, який вчить відповідальності, та обов’язку пам’ятати. Щоб наша пам’ять залишалась живою у Мельнице-Подільській визначено місце шани загиблих захисників новітньої історії – пам’ятник Героїв Небесної сотні та Алея Слави.

    29 серпня уже другий рік відбувається заходи освячення портретів-банерів жителів громади, які віддали життя за Україну, за її цілісність і незалежність. Портретів, які щоденно нагадують про варварські вчинки ворога, про наші втрати, про нашу біль.

    Вічна шана і вдячність Вам, дорогі захисники.

              ПАМ’ЯТАЄМО!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь