ТЕРНОПІЛЬЩИНА ЗУСТРІЛА СВОГО ГЕРОЯ!!!

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ЗУСТРІЛА СВОГО ГЕРОЯ.                                                            38-річний військовий Роман Василинюк, уродженець села Панівці Мельнице-Пoдільськoї грoмади, загинув 29 квітня у бою за волю і незалежність Украни. Біля каплички при в'їзді в селище відбулась поминальна служба. Похорон відбудеться 6-го травня о 13:00 в с.Панівці. Який віддав своє життя за щасливе майбуття України.

19:01 04.05.2022

З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка - Захисника України!!!

З глибоким сумом повідомляємо про загибель нашого земляка - Захисника України. Солдат Василинюк Роман Михайлович, 1984р.н. уродженець с.Панівці Мельнице-Подільської територіальної громади, виявивши стійкість і мужність 29 квітня 2022 року поклав своє життя за рідну Україну.

09:12 04.05.2022

УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Просимо   дотримуватись режиму світломаскування фізичними та юридичними особам на території громади у період з 21 год 00 хв до 06 год 00 хв шляхом вимкнення , освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, банерів, вітрин тощо, освітлення в будинках та довкола них.

11:02 11.04.2022

Увесь світ продовжує підтримувати Україну та допомагати нам, надсилаючи гуманітарні вантажі для потреб наших захисників та внутрішньопереміщених осіб.

16:33 07.04.2022