Дата: від до Скинути

26 жовтня 2021 року у Мельнице-Подільському будинку культури відбулася Десята сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради.         На розгляд було винесено 236 питаннь. Основні питання про виконання бюджету за перше півріччя та за 9 місяців, внесення змін до селищного бюджету, про передачу коштів іншої субвенції та про передачу міжбюджетних трансферів, про затвердження проектно-кошторисної документації та різне.

17:20 26.10.2021

25 жовтня 2021 року в приміщені Мельнице-Подільської селищної ради відбулось засідання виконкому.

25 жовтня  2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Мельнице-Подільської селищної ради.  На засіданні були розглянуті питання про схвалення проектів рішень сесії селищної ради, про бюджет та внесення змін до бюджету, про розгляд звернення жителів, про затвердження актів по зрізанню дерев та різне.

16:34 25.10.2021