Дата: від до Скинути

27 липня 2021 року в приміщені Мельнице-Подільської селищної ради відбулось засідання виконкому.

27 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.  На засіданні були розглянуті питання які будуть виноситись на черговій сесії. Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України на території Мельнице-Подільської селищної ради у 2021 році. Про відзначення 100-ої річниці від Дня народження  жителя смт.Мельнице-Подільської заслуженого працівника культури України Зуляка Василя Олександровича та Різне.

15:16 27.07.2021

Проводиться навчання !!!!

Проводиться навчання відповідальних осіб з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  для працівників освіти та культури Мельнице-Подільської селищної ради .

15:59 16.06.2021