Футбол !!!

19 липня відбувся футбольний матч у рамках 6-го туру Чемпіонату Тернопільської області.  Збірна команда Мельнице-Подільської ОТГ ФК «Мельниця» грала з командою ФК «Віго – Острів» (с.Острів) на виїзді.

11:02 20.07.2020

12 липня на місцевому стадіоні відбувся футбольний матч у рамках п'ятого туру Чемпіонату Тернопільської області  серед команд першої ліги. У футбольному поєдинку взяли участь ФК "МЕЛЬНИЦЯ" (Мельниця-Подільська)  та ФК "НИВА” ( Городниця).

10:56 12.07.2020

Наслідки проливних дощів

25-26 червня 2020 року внаслідок проливних дощів на річці Дністер піднявся рівень води, що спричинило водяні паводки .   Стихійне лихо зумовило підтоплення низки сільськогосподарських угідь Мельнице-Подільської ОТГ , а саме постраждали села : Горошова, Устя, Худиківці, Дністрове, Вільхівці, а також Зелене та Білівці, де дощові зливи наробили чимало лиха і розмило дороги та земельні ділянки.    На місцях підтоплених територій працювала місцева комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Мельнице-Подільській селищній раді . Було складено близько 200 актів по наслідках стихійного лиха водяних паводків та проливних дощів.     Мельнице-Подільська ОТГ своїми силами ліквідовує наслідки стихійного лиха.

11:04 07.07.2020

У селищі Мельниця-Подільська здійснили капітальний ремонт автомобільного шляху Т 2002 – Тернопіль – Скалат –Жванець по вулиці Незалежна.   Проїжджа частина дороги знаходилась в незадовільному стані тривалий час, що ускладнювала сполучення між населеними пунктами та збільшувала час прибуття оперативних служб.   Таким чином, проводячи такі ремонтні роботи Мельнице-Подільська ОТГ створює комфортні умови для розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури населеного пункту, що в подальшому призведе до поліпшення автомобільного сполучення.

16:23 26.06.2020

Внаслідок сильної зливи , що супроводжувалася грозою і градом  на території Мельнице-Подільської ОТГ , а саме у селі Вільховець було частково зруйновано стан окремих вулиць, а також підтопило приватні будинки, подвір’я та підвали місцевих жителів.

15:40 26.06.2020

Футбольні новини

У неділю, 21 червня, у смт.Мельнице-Подільська відбувся футбольний матч другого туру Чемпіонату Тернопільської області першої ліги між командами ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) та ФК «Вікнини» (с.Вікна).   Перемогу здобула команда ФК «Мельниця» з рахунком – «2»-«0».   Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень !

12:51 22.06.2020