“Чисте довкілля” – запорука нашого здоров’я !

“Чисте довкілля” – запорука нашого здоров’я !       Уже стало доброю традицією щовесни проводити двомісячник за чисте довкілля. В усіх населених пунктах, що знаходяться на території Мельнице-Подільської селищної ради, громадськість спільними зусиллями прибирає двори, вулиці, сквери до святкування великодніх свят.      4 березня 2020 року на території Мельнице-Подільської селищної ради розпочався двомісячник благоустрою. Відповідне розпорядження 4 березня 2020 року підписав голова Мельнице-Подільської селищної ради Володимир Боднарчук.  Двомісячник з благоустрою триватиме до 4 травня 2020 року.     Також, в рамках всеукраїнської акції – «За чисте довкілля», на виконання розпорядження Мельнице-Подільського селищного голови  №70 від 3 березня 2020 року, 4 квітня 2020 року в усіх населених пунктах, що знаходяться на території Мельнице-Подільської селищної ради планується провести день благоустрою територій. Посилання на розпорядження - https://melpodilska-gromada.gov.ua/docs/346582/

09:49 06.03.2020

28 лютого 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбувся І - ий етап конкурсу читців , присвячений 206 – річниці від дня народження Тараса Шевченка «Слово Тарасове струнами б’ється»

28 лютого 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбувся І-ий етап конкурсу читців , присвячений 206 – річниці від дня народження Тараса Шевченка «Слово Тарасове струнами б’ється» .

16:59 28.02.2020

21 лютого 2020р. в м. Тернополі відбувся одноденний тренінг в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі з дітьми у Тернопільській області»

21 лютого 2020р. в м. Тернополі відбувся одноденний тренінг в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі з дітьми у Тернопільській області», Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (Агентства Організації Об’єднаних Націй з питань міграції). На тренінг були запрошені представники мультидисциплінарних груп об’єднаних територіальних громад Тернопільської області, серед яких були представники Мельнице-Подільської ОТГ.

09:52 26.02.2020

20 лютого 2020 року в Мельнице-Подільській біля пам’ятника Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм приурочений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, учсників Революцї Гідності , воїнів АТО   Панахиду відправив Отець Ярослав Антонійчук та хор церкви Архистратига Михайла.  До слова запрошено голову Мельнице-Подільської ОТГ – Володимира Боднарчука, вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів –Світлану Богданову .Хореографічну композицію «Ангели Майдану» в спомин за Героями представили учні музичної школи – керівник Іван Возняк, який згадав Небесну Сотню піснями : «Ангели» та «Герої не вмирають». Заспівав і Олег Гаврилюк.  Вірш «Моя Україна» читали гуртківці будинку дитячої творчості та вірш «Молитва до Ангела » читала Інна Сторожук.   Також, ми приєдналися до тихої акції «Ангели пам’яті» зробивши дерево з біленькими Ангеликами.  Ведучі – організатори : директор  будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич та директор будинку культури – Роман Казимирик.

07:41 21.02.2020

18 лютого 2020 року Мельнице-Подільська громада в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді »,отримала офісне обладнання для укомплектування робочих місць, які будуть облаштовані в старостинських округах громади

18 лютого 2020 року Мельнице-Подільська громада в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді » , що фінансується за рахунок гранту , наданого Уряду України Японським фондом соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку отримала офісне обладнання для укомплектування робочих місць, які будуть облаштовані в старостинських округах громади , а саме : персональний комп’ютер, багатофункціональний пристрій, джерело безперервного живлення , мереживий маршрутизатор та пакет ліцензійних офісних програм і програмного забезпечення для персонального комп’ютера . Загальна вартість отриманого обладнання становить – 268 тисяч 200 гривень.   Метою проекту є надання підтримки об’єднаній територіальній громаді для посилення її спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення .   На основі даного технічного оснащення Мельнице-Подільської ОТГ планується впровадити програмний  комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада.»».

18:15 18.02.2020