Карантин продовжено до 24 квітня включно !

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

10:47 26.03.2020

До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування!!! Відповідно до розділу XIII Прикінцевих положень Закону України "Про запобігання корупції" пунктом 2-1 перенесено термін подання е-декларації:

10:40 26.03.2020

17 березня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради.  За результатами засідання комісії на території Мельнице-Подільської ОТГ вводяться обмежувальні заходи через можливу загрозу спричинену коронавірусом та затверджено даний протокол. Посилання на протокол : https://melpodilska-gromada.gov.ua/docs/354199/

11:53 19.03.2020

17 березня  відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради.   Основним питанням порядку денного було: стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення громади  та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

09:55 18.03.2020

Вже другий рік поспіль до свята 8-го березня проходить волейбольний турнір серед жіночих команд селища. Започаткував цю традицію вчитель фізкультури та тренер з волейболу Павло Вікторович Шклярук. Щонеділі жіночі команди збираються на тренування, а турнір для них, як підведення підсумків, поєднання приємного з корисним.

11:19 11.03.2020

10 березня 2020 року на площі Галицькій біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка було проведено мітинг-панахиду приурочену вшануванню пам’яті Великого Кобзаря

10:32 11.03.2020