Уряд запровадив карантин вихідного дня .

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

09:59 12.11.2020

Максим Степанов роз’яснив, як діятиме карантин "вихідного дня", ініційований МОЗ .

Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні заходи. Їх вже найближчими днями розглянуть на засіданні Уряду. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

10:41 10.11.2020

У Борщівському районі встановлено «помаранчевий»  рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 .

9 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській районній державній адміністрації.

15:52 09.11.2020

Верховна Рада запровадила штрафи для громадян за перебування у громадських спорудах і транспорті без масок.

«Враховуючи тенденцію, яка склалась в Україні і з метою запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виникла необхідність встановлення адміністративної відповідальності за перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок», - йдеться в порівняльній таблиці до проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

15:46 09.11.2020

У неділю , 8 листопада 2020 року, відбувся матч заключного туру обласного Чемпіонату з футболу 2020 серед команд Першої ліги ФК «Мельниця» та ФК «Нива» у селі Підгайці.   Рахунок матчу відкрив Володимир Кривецький гравець ФК «Мельниця» на 16-тій хвилині успішно реалізувавши 11-ти метровий . Але, згодом на 20-тій хвилині господарі поля, а саме Тарас Шкварло,  зрівняли рахунок забивши із кутового. Отже, гра завершилася нічиєю «1» : «1».   Гравці ФК «Мельниця» у даному сезоні посіли 5-те місце із 11-ти. Висловлюємо щиру подяку ФК «Мельниця» за проведений сезон і гідне представлення Мельнице-Подільської об’єднаної територіальної громади на матчах та бажаємо у майбутньому досягти ще більших вершин у футбольній кар’єрі.

10:50 09.11.2020

Верховна Рада підтримала проект Держбюджету на 2021 рік у першому читанні.

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Державного бюджету на 2021 рік. Рішення підтримали 275 народних депутатів. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Парламенту за державницьке рішення. А також наголосив, що важливо ухвалити Держбюджет вчасно, оскільки це відкриває можливості для місцевих бюджетів.

11:48 06.11.2020

Сьогодні в тестовому режимі запрацював Консультативний пункт для бізнесу Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади !

Сьогодні в тестовому режимі запрацював Консультативний пункт для бізнесу Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади . Основним завданням Консультативного пункту для бізнесу є надання безкоштовних інформаційно-консультативних послуг щодо створення, розвитку та ведення власної справи. Обладнання для облаштування кабінету : меблі та оргтехніка придбані за рахунок коштів державного бюджету.

16:14 23.10.2020