Дата: від до Скинути

15 грудня 2020 року у Мельнице-Подільському будинку культури відбулася Друга сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради .     У порядку денному пленарного засідання розглянули 29 питань, основні з яких питання щодо обрання секретаря Мельнице-Подільської селищної ради, секретаря виконавчого комітету, постійних комісій , а також старостів старостинських округів Мельнице-Подільської селищної ради  та затверджено структуру виконавчих органів загальної чисельності апарату ради.

10:51 16.12.2020

До відома громадян!!!

З метою забезпечення виконання Указу Президента України від 29 липня 2019 року №558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг» і покладених на Міністерство цифрової трансформації завдань з реалізації державної політики у сфері надання електронних послуг, що надаються за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія», у тому числі із використанням мобільного додатку «Порталу Дія», повідомляємо про можливість проведення онлайн послуг щодо реєстрації/припинення державної реєстрації фізичних осіб–підприємців онлайн за 10 хвилин.    Отримати послугу можна за посиланням https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop.

10:32 11.12.2020

3 грудня 2020 року у приміщенні Мельнице-Подільського будинку культури відбулася Перша сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради !

3 грудня 2020 року у приміщенні Мельнице-Подільського будинку культури відбулася Перша сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради , яку відкрив голова селищної територіальної виборчої комісії Павло Стельмащук та оголосив результати місцевих виборів , що відбулися 25 жовтня 2020 року. Павло Стельмащук представив голову громади Володимира Боднарчука та новообраний депутатський корпус Мельнице-Подільської селищної ради до складу,якого увійшло 26 депутатів .

16:12 03.12.2020

3 грудня 2020 року у Мельнице-Подільському будинку культури о 11 : 00 год. відбудеться Перша сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради !      Новообраним депутатам належить вирішити питання :

11:35 02.12.2020

У Мельнице-Подільській ОТГ вшанували пам'ять борців за Гідність і Свободу України !

З нагоди Дня Гідності і Свободи України Мельнице-Подільський селищний голова Володимир Боднарчук, виконавчий комітет, працівники підприємств, установ, організацій Мельнице-Подільської селищної ради  поклали квіти та лампадки  до пам’ятника Героям Небесної Сотні  і до могили Героя України Петра Андруника, який у 2014 році віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.   Через жорсткі вимоги карантину вихідного дня, цього не вдалося зробити в урочистій та велелюдній обстановці, але не віддати шану справжнім борцям за волю України, було б неповагою до їх пам’яті. Слава Україні ! Героям Слава !

10:26 24.11.2020

На Тернопільщині оберуть «Кращий заклад загальної середньої освіти - 2020»

Під патронатом голови Тернопільської обласної державної адміністрації відбудеться обласний конкурс «Кращий заклад загальної середньої освіти - 2020». Метою якого є підтримка та популяризація кращого педагогічного досвіду.

10:13 12.11.2020