Дата: від до Скинути

"Борщівське бюро правової допомоги" Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 48700, Тернопільська область, м. Борщів, вулиця Шевченка, 20-А, Телефон: (03541) 2-28-80 E-mail: borshchivske@legalaid.te.ua . Посилання - https://legalaid.gov.ua/ .

10:11 10.02.2020

5 лютого 2020 року у Мельнице-Подільській селищній раді відбулася планова перевірка по дорученню голови обласної державної адміністрації, на якій обговорювалися питання про стан готовності органів управління й сил цивільного захисту до дій під час можливого пропуску льодоходу, повені і дощових паводків у 2020 році та технічного стану гідроспоруд .

12:56 06.02.2020

3 лютого 2020 року у приміщенні будинку культури Мельнице-Подільській  відбулася нарада щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів і інших засобів захисту рослин , порядок реєстрації та паспортизації пасік в лютому 2020 року, яку провів Мельнице-Подільський селищний голова Володимир Васильович Боднарчук.

16:24 03.02.2020

28 січня 2020 року у Мельнице-Подільській селищній раді відбулася нарада з керівниками загальної-середньої освіти, дошкільної освіти та кухарями зазначених закладів.

28 січня 2020 року у Мельнице-Подільській селищній раді відбулася нарада з керівниками загально-середньої ,  дошкільної освіти та кухарями зазначених закладів.

17:44 28.01.2020

2020 рік було розпочато із приємним сюрпризом для  Устянської  ЗОШ І-ІІ ступенів, яка побудована у 1896 році . Для учнів школи та педагогічного колективу встановлено нове сантехнічне обладнання у шкільній вбиральній  на залишки коштів освітньої субвенції та місцевого бюджету ! На відкриття було запрошено голову Мельнице-Подільської територіальної громади Володимира Васильовича Боднарчука, а також були присутні дирекція школи Романюк Петро Якович, педагогічний колектив та батьківський комітет .

17:46 23.01.2020

Маланка вже давно стала візитівкою села Горошова Борщівського району.

Маланка вже давно стала візитівкою села Горошова Борщівського району.     Фестиваль вже став добре відомим карнавальним дійством в українських звичаях з елементами сучасного гумору та сатири і є одним з найпопулярніших в Україні. Саме тому, щороку театралізоване свято в Горошові  збирає тисячі людей, які з’їжджаються туди звідусіль.    Місцеві мешканці не тільки дотримуються автентичних традицій, а й влаштовують парад оригінальних рухомих скульптур, подивитися на який приїжджають гості з багатьох регіонів України. Одне з найголовніших дійств на святі – обрання Маланки.

17:33 14.01.2020

12 січня 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбулося свято Коляди та огляд Вертепів аматорів Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади .

12 січня 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбулося свято Коляди та огляд Вертепів аматорів  Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади .

15:00 13.01.2020

Маланка вже давно стала візитівкою сіл  Горошова та Устя Борщівського району. Цього року, як завжди, його будуть відзначати гучно. Пісні, танці, жива музика – одним словом справжні українські гульки.

12:38 13.01.2020

9 січня 2020 року у скверику на Площі Галицькій у Мельнице-Подільській було проведено посвячення і офіційне вручення 5 автомобілів для медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади  , а саме для смт.Мельниця-Подільська та сіл громади Горошова , Кудринці, Устя та Вигода.

11:38 10.01.2020