Дата: від до Скинути

27 Грудня 2019 року вчителі і учні Мельнице-Подільської ЗОШ 1-3 ступенів, разом із селишною громадскістю вшанували пам'ять свого випускника, героя України Петра Андруника. Біля меморіальної дошки, що кріпиться на фасаді нашої школи в пам'ять про загиблого воїна відслужили панахиду за упокій його душі, згадавши всіх мучеників полеглих за Україну.

12:35 27.12.2019

20 грудня  відбулося засідання бюджетної комісії , на якій проводилися обговорення та підготовка питань, які мають вирішуватися на сесії селищної ради !

15:40 20.12.2019

19 грудня 2019 року в смт.Мельниця-Подільська у скверику  на площі Галицькій  відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки .

17:00 19.12.2019

18 грудня відбулося засідання земельної комісії , на якій розглядали питання  , які вирішуватимуться на  сесії Мельнице-Подільської селищної ради !

14:49 18.12.2019

17 грудня відбулася нарада керівників закладів культури Мельнице-Подільської селищної ради

17 грудня у приміщенні актового залу Мельнице-Подільської селищної ради відбулася нарада керівників закладів культури Мельнице-Подільської селищної ради з питань підготовки та складання річного звіту закладів культури .

17:49 17.12.2019

З 5 по 7 грудня у м.Львів в Українському Католицькому Університеті проводився тренінг «Соціальні послуги в громаді : від ідеї до втілення» в рамках проекту « Надання соціальних послуг в громаді». Де представники громади  Одеської та Тернопільської областей підвищували свій професійний рівень .

12:40 17.12.2019

12 грудня Мельнице-Подільський Інклюзивно-ресурсний центр отримали  від Управління освіти і науки облдержадміністрації - комплект сучасних методик з проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

16:43 13.12.2019