Дата: від до Скинути

У скверику на площі Галицькій в смт.Мельниця-Подільська проводиться благоустрій території, встановлюються нові тротуарні доріжки .

16:06 15.11.2019

6 листопада відбулося засідання бюджетної комісії , на якій проводилися обговорення та підготовка питань, які мають вирішуватися на сесії селищної ради !

16:44 06.11.2019

5 листопада відбулося засідання земельної комісії , на якій розглядали питання  , які вирішуватимуться на  сесії Мельнице-Подільської селищної ради !

16:38 05.11.2019

Трагедія Бабиного Яру

Сьогодні 78-мі роковини одного з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.

14:50 29.09.2019

26 вересня  голова нашої громади  Володимир Васильович Боднарчук відвідав Дзвиняцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів

26 вересня голова нашої громади Володимир Васильович Боднарчук відвідав Дзвиняцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів

26 вересня  голова нашої громади  Володимир Васильович Боднарчук відвідав Дзвиняцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів  . Дружня шкільна  отримала довгоочікувані й такі бажані подарунки : нові  комп'ютери ( 7 шт) в кабінет інформатики для старшокласників  та ноутбук і принтер для  першачків.

14:58 26.09.2019

26 Вересня 2019 року було освячено нове приміщення нашої громадської бібліотеки

26 вересня 2019 року було освячено нове приміщення нашої громадської бібліотеки по вул. Площа Галицька. Вітаємо всіх мельничан з цією подією, а працівникам приємних трудових буднів, радісних і світлих відвідувачів.

12:54 26.09.2019

25 вересня  голова нашої громади  Володимир Васильович Боднарчук відвідав Горошівську ЗОШ І-ІІ ступенів .

25 вересня голова нашої громади Володимир Васильович Боднарчук відвідав Горошівську ЗОШ І-ІІ ступенів .

25 вересня  голова нашої громади  Володимир Васильович Боднарчук відвідав Горошівську ЗОШ І-ІІ ступенів . Найчисленіша учнівська родина отримала довгоочікувані й такі бажані подарунки : нові  комп'ютери ( 8 шт) в кабінет інформатики для старшокласників  та ноутбук і принтер для 18 першачків.

10:08 25.09.2019

24 вересня у Мельнице-Подільській селищній раді відбувся тренінг

24 вересня у Мельнице-Подільській селищній раді відбувся тренінг з питань провадження та розвитку системи зовнішнього забезпечення якості освіти через проведення інстутиційного аудиту надання рекомендацій закладам освіти, як формувати та підтримувати нову культуру якості освіти , що базується на прозорості інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу.   Тренінг провели начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталя Моравська та її заступник Наталя Волощук. Під час тренінгу також надано рекомендації закладам освіти у налагодженні ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, щоб створити умови для постійного і послідовного удосконалення якості освітніх та управлінських процесів.     Учасниками тренінгу були директори закладів загальної середньої освіти та їх заступники , керівники дошкільних закладів освіти , голова громади та працівники апарату селищної ради.

20:09 24.09.2019