Дата: від до Скинути

21 січня 2021 року в приміщення Мельнице-Подільського будинку культури відбулася чергова П'ята сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради ! На порядку денному даної сесії було розглянуто 21 основних питань , а саме : - Про обрання секретаря Мельнице-Подільської селищної ради ; - Про визначення переліку депутатських постійних комісій Мельнице-Подільської селищної ради ; - Про початок повноважень депутата Мельнице-Подільської селищної ради Б'ялковського Андрія Степановича ; - Про затвердження Положення про депутатські постійні комісії Мельнице-Подільської селищної ради ; - Про  затвердження розрахунку витрат на платні послуги, які надаються Мельнице-Подільською селищною лікарнею ; - Про визначення головним розпорядником коштів Мельнице-Подільської селищної ради – Фінансовий відділ Мельнице-Подільської селищної ради.

09:55 22.01.2021

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ 2021, ПЕРШИЙ ЕТАП ВІДБУДЕТЬСЯ ВЖЕ 27 ЛЮТОГО

18 січня, розпочалась реєстрація для участі у сертифікації педагогічних працівників 2021. Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.

17:16 20.01.2021

З 8 до 24 січня в Україні діятиме посилений карантин !

Посилені карантинні обмеження розпочнуть діяти в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року. Це передбачено постановою Уряду від 9 грудня «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».   Згідно з документом, посилені протиепідемічні заходи будуть запроваджені на території України з 8 до 24 січня 2021 року.   За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, це рішення Уряд ухвалив за результатами обговорень з представниками бізнесу, місцевою владою та епідеміологами.   «Посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних свят. Тобто, посилені карантинні обмеження будуть вводитися для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», — зазначив Прем’єр-міністр.    Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос), кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів, а також ТРЦ. Дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією. На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.    Водночас, продовжить працювати громадський транспорт. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі. https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-posilenij-karantin-z-8-do-24-sichnya.

14:46 04.01.2021

29 грудня 2020 року у Мельнице-Подільському будинку культури відбулася Четверта сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради .

14:58 29.12.2020